Trójstronny projekt wymiany nauczycieli szkół podstawowych.

Projekt realizowany we współpracy z miastami partnerskimi - Krnovem w Republice Czeskiej oraz Nadwirną na Ukrainie.
Projekt trwa 8 dni podczas których nauczyciele będa wymieniać się doświadczeniami zawodowymi, m. in. poznają metody i praktyki pracy z dziećmi i młodzieżą w szkołach polskich, czeskich i ukraińskich. Pedagodzy zapoznają się również z funkcjonowaniem Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu.
jednym z elementów projektu będzie również konferencja podsumowująca, poświęcona porównaniusystemów edukacyjnych, prezentacji placówek oświatowych oraz dobrych praktyk.
W dniu dzisiejszym goscie poznali pracę nauczycieli i uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Zapraszamy do foto - reportażu z wizyty gości w naszej szkole.

więcej zdjęć - kliknij miniaturę
foto: P.Hoffmann, K. Janiszewska, J.Bazydło