Wojewódzki Dzień Wiedzy o Zdrowiu (PSP4)

21 marca 2014 r.- Powitanie wiosny i obchody WOJEWÓDZKIEGO DNIA WIEDZY O ZDROWIU z udziałem Pani Janiny Maciochy, przedstawiciela firmy, której celem jest promocja zdrowia i zdrowego stylu życia. Serdecznie dziękujemy! Rozmowy o zdrowiu, promowanie zdrowego stylu życia, zagadki, quiz, turniej wiedzy o zdrowiu, a nade wszystko pokazywanie właściwych wzorców postępowania naszego gościa wypełniły kolejny dzień w ramach programu ROK SZKOŁY W RUCHU.

Organizator Iwona Siembida

foto: Siembida I. - więcej zdjęć kliknij miniaturę