Warsztaty kroszonkarskie w 3a

12 kwietnia 2014 r. uczniowie klasy III a PSP nr 4 w Prudniku obejrzeli wystawę malarstwa Anny Rusinek- Inspiracje Kobiety oraz uczestniczyli w WARSZTATACH KROSZONKARSKICH w Muzeum Ziemi Prudnickiej. Uczniowie poznali sposoby ozdabiania i tworzenia pisanek oraz zwyczaje jakie im towarzyszą od najdawniejszych czasów. Udział w warsztatach wyzwolił kreatywność uczniów i był inspiracją na nadchodzące świąteczne dni. Dziękujemy Pani Annie Ślesik za stworzenie świątecznego klimatu i przekazanie tylu ciekawostek.

Iwona Siembida

foto: Siembida I - więcej zdjęć - kliknij miniaturę