• 01.jpg

Cała Polska czyta dzieciom.

W szkole wcale nie jest nudno Dzisiejsze przeżycia na długo zostaną w naszej pamięci...
To było wspaniałe i ciekawe spotkanie!!! Serdecznie dziękujemy naszym Gościom: RADIO NYSA FM- Alicji Wołoszczak, Aurelii Szymon, Michałowi Korczowskiemu, Danielowi Banaszek; pisarzowi, poecie, dziennikarzowi Bartosz Sadliński, Bogusław Zator z Prudnik24.pl, Ewie Rygorowicz oraz Pani dyrektor Krystynie Wróblewskiej za aktywny udział w akcji Cała Polska czyta dzieciom. Dziękuję Państwu za mile spędzony i poświęcony czas dzieciom.

Spotkanie rozpocznie się od odczytania "Lokomotywy"; Juliana Tuwima, wspólnie zaśpiewamy piosenkę ze spotu reklamowego pt. "Cała Polska czyta dzieciom";- W zamkniętych książkach; W dalszej części spotkania uczniowie zaproponują wybrane przez siebie pozycje książkowe, których fragmenty chcieliby usłyszeć w wykonaniu zaproszonych gości. Zaproszeni goście zaprezentują także swoje propozycje książkowe oraz książki ze Złotej Listy. Kolejnym punktem imprezy będzie spotkanie autorskie z Panem Bartoszem Sadlińskim.Uczniowie wcześniej przygotowali laurki- książeczki z cytatami z książek i o książkach, które po dzisiejszym spotkaniu i zdobyciu do nich autografów Gości wręczą rodzicom a na odwrocie hasło- Czytaj dziecku 20 minut dziennie. Codziennie!


foto: Daniel Banaszek
zobacz zdjęcia ze spotkania...

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour