• 01.jpg

Ogólnopolska akcja grabienia liści kasztanowców. (PSP4)

Ogólnopolska akcja grabienia liści kasztanowców... - 1 X 2014 r., z Fundacją Nasza Ziemia. Po raz drugi uczniowie klasy I i III - około 50 uczniów Zespołu Szkół w Prudniku - PSP nr 4, pomagali kasztanowcom. W ciągu dwóch godzin lekcyjnych Park Miejski był w naszych rękach, a ściśle mówiąc - grabie, przecież Park Miejski to też część naszej Małej Ojczyzny, a ruch i pobyt na świeżym powietrzu, wzajemna integracja, współpraca, podział ról, zdobyta wiedza... to nic innego jak nauka przez zabawę, a zapału do pracy nam nie brakowało...

Serdecznie dziękuję za wspaniałą współpracę Urzędowi Miejskiemu w osobie Pana Szymona Kroczaka, Nadleśnictwu Prudnik - Panu Rafałowi Kaszy, ZBK Prudnik oraz wspaniałym mediom RADIO NYSA FM - Pani redaktor Agacie Gwóźdź, Tygodnik Prudnicki - Panu Damianowi Wichrowi, Prudnik24.pl - Panu Bogusławowi Zatorowi oraz wychowawczyni klasy III - Pani Annie Mączce i asystentce nauczyciela Pani Żanecie Pawlik za udział i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci.

Relacja radiowa.

Organizator Iwona Siembida

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour