"Tobie Ojczyzno" - działania patriotyczne w PSP4

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w ubiegłym roku szkolnym zbierali nakrętki na dwie akcje społeczne:

- dla Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci (na zakup sprzetu rehabilitacyjnego),

- dla 4-ro letniego Bartka (na zakup protez na kończyny górne i dolne)

20 września 2014r. w Opolu odbyła się Opolska Gra Terenowa "Tobie Ojczyzno" upamiętniająca 70 rocznicę Powstania Warszawskiego, 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz 73 rocznicę "Zbrodni Katyńskiej", jak również 61 rocznicę udziału Wojska Polskiego w I Misji Pokojowej.
W dniu wczorajszym otrzymaliśmy podziękowania za nasz wkład w działania i wsparcie akcji.

Koordynatorem obydwu akcji jest p. Paweł Hoffmann, który jest również członkiem Kręgu Instruktorskiego "RODŁO" w Opolu.