XIX Konkurs Recytacji w Języku Niemieckim

Uczennica PG nr 2 Justyna Leśkiewicz uczestniczyła w XIX Konkursie Recytacji w Języku Niemieckim pt. "Jugend traegt Gedichte vor" i zdobyła wyróżnienie w rejonowym etapie, który odbył się w Białej, dnia 24 maja 2013 roku. Justyna otrzymała 2 dyplomy: jeden za udział w konkursie i płytę CD oraz drugi za wyróżnienie  i album o najpiękniejszych miejscach w Polsce.
Gratulujemy reprezentantce naszej szkoły z Prudnika!

Nauczycielka j. niemieckiego
Teresa Bandurowska