Wojewódzki Konkurs J. Niemieckiego - etap miejski

Dnia 16 . 01. 2014 r. odbył się w naszej szkole,  PG nr 2,  kolejny etap eliminacji miejskich z języka niemieckiego. W konkursie startowało 10 uczniów: 5 z PG nr 1 i 5 z PG nr 2. Oto wyniki:

I miejsce – Patryk Pęcak z kl.  III a - uzyskał  92%,  tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego
II miejsce – Małgorzata Bugla z kl. III c - uzyskała 68%
III miejsce – Bartosz Kłuskiewicz z kl. Ib - uzyskał  66%

VII miejsce - Marlena Kowolik z kl. IIb
IX miejsce - Paweł Pustuła z kl. IIIb

Kolejne miejsca zajęli uczniowie z PG nr 1 i PG nr 2, w naprzemiennej kolejności. Wszystkim gratulujemy uzyskania dobrych wyników, a laureatowi życzymy powodzenia na etapie wojewódzkim w Opolu!

# Kwalifikację do etapu wojewódzkiego gwarantowało zdobycie 85%  z wszystkich zadań.

więcej zdjęć - kliknij miniaturę