• 01.jpg

"ŚNIEŻYNKI" w promocjach wojewódzkich

15 marca 2013r. zespół "Śnieżynki" z klasy II a PSP Nr 4 - Dominika Strzałkowska, Emilia Lis, Amelia Marks, Żaneta Lewandowska, Dominika Filipek, Nicola Witke, Dominika Bernacka, Anastazja Różańska wziął udział w I etapie XVIII Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Tanecznych Ozimek '2013. Zaprezentował się na Estradzie Rejonowej Domu Kultury Miasta i Gminy Głubczyce. Widowisko taneczne w wykonaniu dziewczynek Jury zakwalifikowało do II etapu Konkursów Finałowych - "Promocje" Wojewódzkiego Przeglądu - Przesłuchania Konkursowe.
Serdeczne podziękowania składamy pracownikowi POK pani Joannie Korzeniowskiej za zaproszenie i umożliwienie nam wspólnego przejazdu do Głubczyc.

 
więcej zdjęć - kliknij miniaturę

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour