Konkurs Logicznego Myślenia

„Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile waży cegła?” Takie i wiele innych logicznych zadań i zagadek mieli do rozwiązania uczniowie, którzy wzięli udział w Szkolnym Konkursie Logicznego Myślenia.  Konkurs odbył się w dniu 29.10.2013r. i brały w nim udział trzyosobowe drużyny  uczniów z  klas IV- VI.  Najlepiej z zadaniami poradzili sobie uczniowie z kl. VIa: Martyna Wereta, Julia Skowrońska i Bogusz Szewczyk. Gratulacje należą się również uczniom z klas IV, gdyż  poradzili sobie z zadaniami równie dobrze jak ich starsi koledzy i koleżanki.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki matematyki p.Beata Mazepa i p. Bożena Dyda.