• 01.jpg

Mat-Mistrz - konkurs matematyczny

Dnia 18.04.2013r w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „MAT- mistrz”. Po szkolnych eliminacjach, naszą szkołę reprezentowali: Rafał Petrykanin - IVa, Marcel Isalski – IVb, Jan Czyszczonik –IVc, Oskar Spychała – Va, Dominika Remez – Vb, Jakub Sarańczak - Vc. Ponadto w konkursie brali udział uczniowie ze szkół w Prudniku, Łące Prudnickiej, Moszczance, Rudziczce i Szybowic. Nasi uczniowie Marcel Isalski zajął I miejsce, Rafał Prtrykanin II miejsce w kategorii klas IV, natomiast Dominika Remez III miejsce w kategorii klas V.

GRATULUJEMY!

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour