Mat-Mistrz - konkurs matematyczny

Dnia 18.04.2013r w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „MAT- mistrz”. Po szkolnych eliminacjach, naszą szkołę reprezentowali: Rafał Petrykanin - IVa, Marcel Isalski – IVb, Jan Czyszczonik –IVc, Oskar Spychała – Va, Dominika Remez – Vb, Jakub Sarańczak - Vc. Ponadto w konkursie brali udział uczniowie ze szkół w Prudniku, Łące Prudnickiej, Moszczance, Rudziczce i Szybowic. Nasi uczniowie Marcel Isalski zajął I miejsce, Rafał Prtrykanin II miejsce w kategorii klas IV, natomiast Dominika Remez III miejsce w kategorii klas V.

GRATULUJEMY!