Jeden z Dziesięciu

W dniu 29.04.2013r. w naszej szkole odbył się matematyczny teleturniej „Jeden z dziesięciu” (właściwie nasz powinien nazywać się „Jeden z szesnastu”, gdyż tylu uczniów brało w nim udział). Konkurs przebiegał w III etapach. W pierwszym, każdy odpowiadał na dwa pytania, jeśli zachował swoje szanse, przechodził do etapu II. W II etapie uczniowie wyznaczali się nawzajem do odpowiedzi do momentU, kiedy zostały trzy osoby. III etap to rozgrywka między najlepszymi. Byli nimi: Rafał Petrykanin z kl. IV a, Kamila Mulik z kl. Vc oraz Kornelia Twardowska z kl. Vb. Teleturniej wygrała Kamila Mulik z kl. Vc - GRATULUJEMY!

Organizatorkami konkursu były nauczycielki matematyki p.Beata Mazepa i p. Bożena Dyda.