• 01.jpg

Jeden z Dziesięciu

W dniu 29.04.2013r. w naszej szkole odbył się matematyczny teleturniej „Jeden z dziesięciu” (właściwie nasz powinien nazywać się „Jeden z szesnastu”, gdyż tylu uczniów brało w nim udział). Konkurs przebiegał w III etapach. W pierwszym, każdy odpowiadał na dwa pytania, jeśli zachował swoje szanse, przechodził do etapu II. W II etapie uczniowie wyznaczali się nawzajem do odpowiedzi do momentU, kiedy zostały trzy osoby. III etap to rozgrywka między najlepszymi. Byli nimi: Rafał Petrykanin z kl. IV a, Kamila Mulik z kl. Vc oraz Kornelia Twardowska z kl. Vb. Teleturniej wygrała Kamila Mulik z kl. Vc - GRATULUJEMY!

Organizatorkami konkursu były nauczycielki matematyki p.Beata Mazepa i p. Bożena Dyda.

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour