MAT – mistrz już po raz CZTERNASTY!!

9 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 4  odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny  MAT-mistrz pod patronatem dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania p. Marii Strońskiej. Organizatorkami były p. Barbara Tobik nauczyciel matematyki Zespołu Szkół w Prudniku oraz p. Małgorzata Malinowska nauczyciel matematyki PSP nr 3 w Prudniku. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas czwartych i piątych gminy Prudnik.

W kategorii klas czwartych najlepsi w gminie z naszej szkoły, to:

I miejsce - Cyprian Fielestak - IVa

III miejsce - Sebastian Zając   IV c

W kategorii klas piątych najlepsi w gminie z naszej szkoły, to:

II miejsce - Rafał Petrykanin V

III miejsce - Marcel Isalski V

Uczniowie Ci, 17 maja 2014r. na apelu z okazji Święta Szkoły, otrzymają dyplomy oraz nagrody ufundowane przez GZOiW w Prudniku.

Gratulujemy