• 01.jpg

Mistrzostwo Powiatu w koszykówce chłopców

W dniu 6 marca 2012r. odbyły się zawody o Misrzostwo Powiatu w piłce koszykowej chłopców.

Nasi chłopcy w składzie:

Łysek Mateusz, Szpetanowski Paweł, Wójcik Miłosz, Wasilewski Kamil, Kroczak Maciej, Jasiński Krystian, Kosior Michał, Czyszczonik Jakub, Błaszkiewicz Dawid, Bielawa Patryk, Bartmanowicz Rafał, Bochenek Arkadiusz, łapiak Kamil, Wyżgowski Jacek

zdobyli II miejsce wygrywając z Publicznym Gimnazjum nr 1 z Głogówka 30 punktami. W meczu tym zaangarzowała się cała drużyna z pozytywnej strony walcząc z zaangarzowaniem co pozwoliło wygrać ten mecz.

W drugim spotkaniu pomiędzy PG  - PG1 z Prudnika wygrała drużyna PG1 zdobywając I miejsce Mistrzostwo Powiatu, nasza drużyna zajęła II miejsce co dawało nam awans do półfinałów Mistrzost Województwa, które odbędą się w Oleśnie 9.03.2012r.

opiekunem drużyny jest Bartosz Trytek

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour