Halowy turniej piłkarskich trójek klas I-wszych pod hasłem „Trzeźwo myślę”

W dniu 09.03.2013 r. odbył się w  szkole halowy turniej trójek piłkarskich klas pierwszych naszego gimnazjum pod hasłem „Trzeźwo myślę”.
Turniej poprzedziła  pogadanka z uczniami  na temat hasła zawodów „Trzeźwo myślę”  -nie są mi potrzebne różnego  rodzaju używki ,aby się dobrze czuć, rywalizacja sportowa w czasie wolnym  jest doskonałą zabawą, przynosi wiele satysfakcji i zadowolenia.
W zawodach wzięły udział cztery drużyny pod ciekawymi nazwami złożone z uczniów klas pierwszych oraz gościnnie drużyna klas drugich, której wyniki nie były liczone do końcowej klasyfikacji. „Trójki”  grały systemem „każda z każdym” mecz i rewanż .
Drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy , a król strzelców statuetkę.
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - A R C Y - Gacek Gracjan, Grzybowski Daniel, Kulig Kacper
II miejsce- N I E Z N I S Z C Z A L N I - Bar Wojciech, Głowaczewski Krystian, Wożniak Arkadiusz
III miejsce- K O J O C I K I - Drobnicki  Bartek, Doluk Jan, Kustra Mateusz
IV miejsce- J E L O N K I - Jelonek Wiktor ,Kurpiel Wojciech, Tkacz Tobiasz,
oraz gościnnie  Ż A B K A S K Ł A D - Budzyń Michał , Gacek Jakub , Sajewicz Jakub

Królem strzelców został  Gracjan Gacek z ekipy ARCY z 10 bramkami.