PIŁKA NOŻNA W NASZEJ SZKOLE rok szkolny 2013/2014

Uczniowie naszego gimnazjum reprezentowali szkołę na zawodach  w piłce nożnej na  etapie gminnym, powiatowym i wojewódzkim.

Zawody w halowej piłce nożnej

Drużyna chłopców zwyciężyła w gminie Prudnik w rywalizacji z Publicznym Gimnazjum nr 1, a także w zawodach powiatu prudnickiego  pokonując gimnazja z Głogówka, Łącznika i Lubrzy.

Jako mistrz reprezentowaliśmy nasz powiat w półfinale wojewódzkim, w Kluczborku, gdzie zajęliśmy II miejsce ulegając drużynie gospodarzy (pokonując Opole  i Lewin Brzeski), co daje nam miejsce w najlepszej „ósemce” gimnazjalnych drużyn futsalowych na Opolszczyźnie.

Drużyna dziewcząt zajęła  II miejsce  w zawodach gminnych.

Zawody w  piłce nożnej na Orlikach

Drużyna chłopców ponownie zwyciężyła w gminie Prudnik w rywalizacji z  Publicznym Gimnazjum nr 1, jak również w zawodach powiatu prudnickiego  pokonując tym razem  gimnazja z Racławic, Białej i Lubrzy. Jako mistrz  reprezentowaliśmy nasz powiat w półfinale wojewódzkim, w Głuchołazach ,gdzie zajęliśmy powtórnie II miejsce ulegając niegościnnej drużynie gospodarzy, pozostawiając za sobą Opole i Strzelce Opolskie. Niestety musimy znowu zadowolić się miejscem w najlepszej „ósemce”, a upragniony finał był o przysłowiowy krok.

Drużyna dziewcząt zajęła  II miejsce  w zawodach gminnych.

Zawody „Coca-Cola Cup 2014

Drużyny dziewcząt i chłopców przeszły etap powiatowy zajmując w nim odpowiednio II i I miejsce, na etapie półfinału wojewódzkiego zajęliśmy IV i III, co nie dało nam tym razem  awansu do finału wojewódzkiego-drużyna chłopców brała udział w ubiegłorocznym finale.

Reprezentantki  Gimnazjum w piłce nożnej: Apanowicz Julia, Apanowicz Patrycja, Brzezińska Marta, Goniarska Monika, Grzegorzewicz Magda, Jakieła Angelika, Kosek Daria, Sajdak Kinga, Stokłosa Aleksandra, Stokłosa Dominika, Wereta Martyna, Wyrzykowska Katarzyna, opiekun: S. Muzyka

Reprezentanci Gimnazjum w piłce nożnej: Budzyn Michał, Gacek Gracjan, Gacek Jakub, Galik Tymoteusz, Grzybowski Daniel, Kulak Adrian, Kwiecień Klaudiusz, Laszczak Damian, Licznar Michał, Sajewicz Jakub, Sobolewski Marcin, Trytek Wojciech, Warchoł Mateusz ,opiekun: S. Muzyka