Turniej piłki nożnej (PG2)

Szkolny Turniej piłki nożnej w ramach projektu edukacyjnego pod hasłem "Ruch rzeźbi ciało i umysł"

Dnia 28.05.2014 odbył się turniej piłki nożnej na Orliku pod hasłem "Ruch rzeźbi ciało i umysł". W rozgrywkach brało udział 6 drużyn klasowych z naszego gimnazjum: IIIb, IIIc, IIIa, IIa, IIb, reprezentacja klas I. Turniej rozgrywany był  systemem "każdy z każdym" w 2 grupach - pierwsza grupa klasy trzecie oraz druga grupa klasy drugie i reprezentacja klas pierwszych.

W wyniku rozgrywek uzyskano następujące wyniki:

Grupa klas trzecich:

IIB - IIA  2-2
IIA - I   2-3
IIB - I  3-1

Grupa klas drugich:

IIIB - IIIA  3:2
IIIA - IIIC  2:3
IIIB - IIIC  1:2

W grupie klas trzecich pierwsze miejsce zajęła drużyna IIIc, a w grupie klas młodszych pierwsze miejsce zajęła IIb. Mecze toczyły się w zaciętej atmosferze lecz całe szczęście obeszło się bez kontuzji, co świadczy o tym, że zawodnicy przestrzegali zasad fair-play.

Turniej zorganizowali i sędziowali uczniowie klasy IIb: Oskar Boćwiński i Gracjan Gacek.

Składy drużyn:
IIIa: Miłosz Zahuta, Marcin Szpetanowski, Damian Saszczak, Kamil Bartków, Michał Winnik, Kamil Kołodziej,
IIIb: Jakub Sajewicz, Kuba Gacek, Patryk Korus, Michał Tęcza, Małkowski Stachu,
IIIc: Michał Budzyń, Arek Bochenek, Patryk Mróz, Klaudiusz Kwiecień, Tymoteusz Galik, Paweł Suder
IIa: Kornel Jakieła, Stachu Fielestak, Piotr Licznar, Michał Kustra, Bartek Drobnicki, Michał Sarańczak
IIb: Daniel Grzybowski, Mateusz Warchoł, Wojciech Kurpiel, Arek Woźniak, Oskar Boćwiński, Gracjan Gacek,
Ia i b: Kamil Kulak, Marcin Sobolewski, Mateusz Krzyżak, Kamil Galik, Michał Licznar, Emil Ścibor

więcej zdjęć - kliknij miniaturę