Finał Ogólnopolski "V Turniej Orlika" o puchar premiera RP

Z radością informujemy, że drużyna piłkarska PG "Dwójka" Prudnik awansowała do wielkiego finału krajowego 5. Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. W dniach 15-18 października 2014 roku w Warszawie nasi uczniowie "walczą" o palmę pierwszej drużyny w kraju.

więcej informacji:

- Finał krajowy w komplecie

Transmisję bezpośrednią z nagrania programu będzie można obejrzeć  w Internecie na www.turniejorlika.pl oraz www.sport.tvp.pl  w dniu 15.10 w godz. 18.00 – 19.15 (warto zachęcić rodziców i znajomych!).
Skrót programu będzie emitowany w  TVP Sport i na www.sport.tvp.pl  dniach 16.10 (czwartek) o godz. 14.00 oraz 18.10 (sobota) o godz. 10.30.

Skład drużyny:

Karmelita Jakub