Miejsko-gminne zawody pływackie.

Na basenie krytym w Prudniku dnia 8.12.2000 r. Odbyły się miejsko-gminne zawody pływackie.  Organizatorem imprezy był zespół nauczycieli wychowania fizycznego w składzie: Jolanta Kuglin, Teresa Trytek, Ewa Małek, Wojciech Fischer, Zbigniew Sokołowski, Dariusz Lis. W zawodach wzięły udział: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, i Publiczna Szkoła Podstawowa w Łące Prudnickiej. Startowało 90 uczestników.

I miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła sztafeta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w składzie:

8. Sybastiańska Magdalena

II miejsce w kategorii dziewcząt zajęła sztafeta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2

III miejsce w kategorii dziewcząt zajęła sztafeta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1

I miejsce w kategorii chłopców zdobyła sztafeta z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w składzie: