• 01.jpg

Wielkie przygotowania do akcji ekologicznej "Listy dla Ziemi".

Start 25 III 2013r.!

25 III 2013r. w PSP Nr 4 rozpoczyna się największa w Polsce akcja ekologiczna "Listy dla Ziemi".

Patronat honorowy nad akcją w naszej szkole objęła Pani poseł Janina Okrągły. Pomysłodawcą akcji jest Prezes Fundacji Ekologicznej Arka z Bielska-Białej - Pan Wojciech Owczarz.

25 III 2013r. uczniowie klas I-III napiszą listy skierowane do dorosłych. Głównym tematem listów jest recykling i gospodarka odpadami.

W ramach przygotowań do pisania listów, 20 III 2013r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów i Wychowawców klas I-III z pracownikami Nadleśnictwa Prudnik - Panem Rafałem Kaszą oraz Strażnikiem Leśnym Panem Arturem Fijałkowskim.

Współpracujący z nami od wielu lat pracownicy Nadleśnictwa Prudnik przygotowali bardzo ciekawą lekcję przyrody z prezentacją multimedialną. Serdecznie dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa Prudnik za przystąpienie do współudziału w akcji "Listy dla Ziemi".


więcej zdjęć - kliknij miniaturę

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour