Wielkie przygotowania do akcji ekologicznej "Listy dla Ziemi".

Start 25 III 2013r.!

25 III 2013r. w PSP Nr 4 rozpoczyna się największa w Polsce akcja ekologiczna "Listy dla Ziemi".

Patronat honorowy nad akcją w naszej szkole objęła Pani poseł Janina Okrągły. Pomysłodawcą akcji jest Prezes Fundacji Ekologicznej Arka z Bielska-Białej - Pan Wojciech Owczarz.

25 III 2013r. uczniowie klas I-III napiszą listy skierowane do dorosłych. Głównym tematem listów jest recykling i gospodarka odpadami.

W ramach przygotowań do pisania listów, 20 III 2013r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów i Wychowawców klas I-III z pracownikami Nadleśnictwa Prudnik - Panem Rafałem Kaszą oraz Strażnikiem Leśnym Panem Arturem Fijałkowskim.

Współpracujący z nami od wielu lat pracownicy Nadleśnictwa Prudnik przygotowali bardzo ciekawą lekcję przyrody z prezentacją multimedialną. Serdecznie dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa Prudnik za przystąpienie do współudziału w akcji "Listy dla Ziemi".

więcej zdjęć - kliknij miniaturę