Finał akcji "Listy dla Ziemi"

Wielkim finałem zakończyla się akcja ekologiczna "Listy dla Ziemi". Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni do współudziału goście: Pani Poseł Janina Okrągły, która objęła honorowy patronat, pracownicy Nadleśnictwa Prudnik - Pan Nadleśniczy Stanisław Jurecki, Pan Rafał Kasza, Pani Jadwiga Mulik - Urząd Gminy Prudnik, Pani Dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania Maria Strońska oraz Rodzice naszych uczniów.

więcej zdjęć - kliknij miniaturę

zobacz artykuł umieszczony na stronie fundacji "Arka"

Ośmiokąt edukacyjny ze zwycięzcami inicjatywy "Listy dla Ziemi"