• 01.jpg

Jesteśmy laureatami akcji ekologicznej "Listy dla Ziemi"(PSP4)

W ubiegłym roku szkolnym klasy I-III PSP nr 4 wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej LISTY DLA ZIEMI. Zostaliśmy wytypowani przez Fundację Ekologiczną ARKA z Bielska- Białej jako laureaci naszych Inicjatyw. W przyszłym tygodniu rusza konkurs na facebook-u na Inicjatywę Listy dla Ziemi i można będzie na nas głosować. Proszę o polubienie strony Listy dla Ziemi - https://www.facebook.com/listydlaziemi?fref=ts i zapraszamy całą społeczność uczniowską, Rodziców, Nauczycieli, a także sympatyków naszych działań do oddawania na nas głosów, już w przyszłym tygodniu (Listy dla Ziemi - https://www.facebook.com/listydlaziemi?fref=ts). Prudnik to mała miejscowość, więc każdy głos się liczy. Głosujcie!, zapraszamy i już dziękujemy.

Koordynator akcji Iwona Siembida

http://www.youtube.com/watch?v=1RZqQwnS_yI

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour