• 01.jpg

JESTEŚMY LAUREATAMI! Nasza Szkoła walczy o głosy w konkursie!

W ubiegłym roku szkolnym klasy I-III PSP nr 4 wzięły udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej LISTY DLA ZIEMI.Spośród 4000 placówek oświatowych w Polsce zostaliśmy wytypowani przez Fundację Ekologiczną ARKA z Bielska- Białej jako laureaci naszych Inicjatyw. W poniedziałek- 18 listopada ruszył konkurs na facebook-u na Inicjatywę Listy dla Ziemi i można na nas głosować.Rywalizuje 31 placówek. Głos oddajemy w aplikacji konkursowej na stronie Listy dla Ziemi - https://www.facebook.com/listydlaziemi?fref=ts .Głosować można codziennie, do 8 grudnia. Zapraszamy całą społeczność uczniowską, Rodziców, Nauczycieli, a także sympatyków naszych działań do oddawania na nas głosów. Prudnik to mała miejscowość, więc każdy głos się liczy. Rodzice uczniów już włączyli się w proces głosowania, oto jeden z przykładów:

Kochani jest AKCJA Szkoła mojego Syna bierze udział w konkursie Listy dla ziemi mają szanse zostać nagrodzeni za swoją pomoc w sadzeniu lasu. Ich wyczyn to 100 posadzonych drzewek lipy BARDZO WAS PROSZĘ O GŁOS https://apps.facebook.com/listydlaziemi/?_=_ "100 Sadzonek Lipy " PSP 4 w Prudniku str 4 Najpierw trzeba polubić stronę Listy do ziemi później zgodzić się na aplikację Nie bójcie się aplikacji zawsze później można się wylogować JESZCZE RAZ PROSZĘ O GŁOSY niech ich CIĘŻKA PRACA zostanie NAGRODZONA Pokażcie że możecie pomóc dzieciakom :))))) Z góry dziękujemy :))))) Mając takie wsparcie jesteśmy pewni, że z dnia na dzień głosów będzie przybywać.

Proszę o polubienie strony Listy dla ziemi i w aplikacji konkursowej oddanie głosu na Prudnik Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 - 100 sadzonek lipy, na stronie 4.

GŁOSUJCIE! ZAPRASZAMY I JUŻ DZIĘKUJEMY! LICZYMY NA WSPARCIE obecnej Vb i VIc, które były zaproszone do współudziału w akcji.

Koordynator akcji Iwona Siembida

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour