Eko-Edukacja pełną parą

Coraz więcej wiemy o odpadach. 21 XI 2013 r. odbyło się spotkanie klas trzecich z Panem Markiem Łabno (EKO EDUKACJA), udział w prelekcji z pokazem multimedialnym na temat selektywnej zbiórki odpadów. W trakcie swojej opowieści przekonywał uczniów o konieczności segregowania śmieci.Szczególną uwagę zwrócił na to, jak wielkie znaczenie dla środowiska ma zbiórka baterii oraz aluminiowych puszek, które to możemy wielokrotnie odzyskiwać. Przywoływał również argumenty pokazujące, jak wyglądałby świat za X lat, gdybyśmy zarzucili go górami śmieci.

NIE WYRZUCAJ ŚMIECI- JAK LECI!

Bądźmy odpowiedzialni i przewidujący – przyszłe pokolenia też mają prawo do życia w czystym i nieskażonym środowisku.

więcej zdjęć -kliknij miniaturę
foto: Iwona Siembida