• 01.jpg

O nas w sieci...

Prudnik woła: Nie trujcie!

Prudnik to jedno z miast, które aktywnie włączają się we wszystkie ekologiczne działania. W Listach dla Ziemi 2014 również nie mogło go zabraknąć.

Mocny start

Prudnickie placówki podczas akcji pilotażowej  Listów dla Ziemi 2013 były bardzo aktywne. Jako pierwsze rozpoczęły pisanie listów, organizowały regularne spotkania z leśnikami i przedstawicielami lokalnych władz, brały udział w sadzeniu drzew, konkursach ekologicznych, a swoje działania systematycznie dokumentowały w postaci relacji na stronie internetowej, zdjęć oraz filmików na You Tube.

Prudnicki Dzień Czystego Powietrza

W drugą edycję Listów dla Ziemi Prudnik również wkroczył przebojem. 15 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 zorganizowano IX Dzień Czystego Powietrza. W akcję włączyło się aż 193 uczniów z klas I, II i III.

(...)
więcej przeczytacie na stronie akcji LISTY DLA ZIEMI.
Zapraszamy do lektury.

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour