• 01.jpg

Podziękowania - Listy dla Ziemi

Ogromne podziękowania składam społeczności uczniowskiej, Rodzicom, Nauczycielom Zespół Szkół w Prudniku oraz WSZYSTKIM sympatykom naszych działań, którzy oddanymi głosami odpowiedzieli na moją prośbę, a tym samym umożliwili nam osiągnięcie wspólnego sukcesu. Tak duża liczba głosów (1167) świadczy o wielkim zaangażowaniu i chęci rozsławienia Prudnika. Udało się to w 100 %!

Szczególne podziękowania kieruję do moich najaktywniejszych drogich Rodziców : Ewa, Anna, Iwona, Artur.

Ukłony należą się również zaangażowanym fanpage'om : Fundacja Sapere Aude - Prudnik, prudnicka.pl, Stowarzyszenie Sportowe Tigers Prudnik, a także Krystyna i Bogumiła za polecenie nas szkołom w Opolu i Ozimku, Łukasz za wsparcie z PSP nr 3 w Obornikach Śląskich, Ania za głosy Polonii.

Promowały nas pięknie opolskie i prudnickie media: Radio Opole, Tygodnik Prudnicki i Prudnik24.pl.

Lista niekończących się podziękowań widnieje pod tym linkiem: https://www.facebook.com/iwona.siembida.5/posts/178200039041204?notif_t=like .

Jeśli kogoś pominęłam to serdecznie przepraszam i dziękuję.

 

Jednym słowem była to świetna zabawa i przygoda, która zwieńczona została zdobyciem Statuetki Listy dla ziemi. Teraz mogę już powiedzieć, że mimo napotkanych trudności podjęcie tej akcji było trafionym pomysłem i sprawiło mi wielką radość i satysfakcję. Dumni ze swoich działań wraz z uczniami cieszymy się ze zwycięstwa! W KOŃCU TO ICH ZASŁUGA!

Głosy poparcia i tak liczne gratulacje tym bardziej mobilizują nas do wzięcia udziału w tegorocznej edycji akcji Listy dla ziemi.

Z DZIESIĘCIU STATUETEK TA PIERWSZA I NAJWAŻNIEJSZA BĘDZIE W PRUDNIKU I W NASZEJ SZKOLE !!!

 

Media piszą o nas:

        

Koordynator Iwona Siembida zdjęcia Iwona Siembida
podziękowania umieszczone na facebook

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour