• 01.jpg

Działania grupy przyrodniczej.

W miesiącu marcu bieżącego roku w naszej szkole rozpoczęła się realizacja projektu edukacyjnego „Nowe Technologie na Usługach Edukacji” pod hasłem „EDUKACJA KU PRZYSZŁOŚCI”. Do projektu przystąpiły cztery grupy uczniowskie. Nasza grupa zajęła się zbadaniem zagadnień dotyczących tajemnic ekosystemów na Świecie. Temat naszego projektu to PODRÓŻ PO EKOSYSTEMACH ŚWIATA

Na naszych spotkaniach gromadzimy informacje o życiu w wybranych przez nas ekosystemach. Zespół biorący udział w projekcie podzielono na trzy grupy, każda z grup wylosowała dwa ekosystemy z różnych kontynentów, są to: lasy równikowe, sawanny, wielka rafa koralowa, lasy mieszane, jezioro Bajkał, stepy. Każda z grup szuka informacji na temat warunków życia, charakterystycznych roślin i zwierząt oraz działalności człowieka i jej pozytywnych i negatywnych wpływów.

Oto jak pracujemy:

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour