• 01.jpg

Przygotowania do Święta Niepodległości w klasach I-III

7 listopada 2012 roku zespół samokształceniowy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na popołudniowym spotkaniu gościł Rodziców i uczniów klas I-III. Rodzice wspólnie z nauczycielami wykonywali kotyliony w barwach narodowych włączając się do akcji "Kotylion na 11 Listopada”, której honorowym patronem jest Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej p. Bronisław Komorowski .

Warsztaty przebiegały w miłej i twórczej atmosferze, a jednocześnie były formą współpracy i integracji Rodziców i Nauczycieli. Wykonane wspólnie kotyliony będą elementem stroju galowego uczniów kl.I-III podczas szkolnej uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

Kotyliony wykonane w ramach zespołu oraz w klasach uczniowie wręczą Pani Dyrektor i Wicedyrektor Szkoły oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły, a także swoim Rodzicom i Dziadkom.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie, poswięcony czas oraz twórczą i aktywną pracę na tak zaszczytny cel. Wspólne spotkanie Rodziców i Nauczycieli było "lekcją patriotyzmu” dla naszych wychowanków.

Iwona Siembida


więcej zdjęć - kliknij miniaturę

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour