Przygotowaliśmy 300 flag narodowych.

W związku ze zbliżającymi się świętami Flagi Narodowej oraz Konstytucji 3 Maja, nasza szkoła postanowiła kontynuować tradycję zapoczątkowaną w zeszłym roku w związku z Narodowym Świętem Niepodległości.
17 kwietnia w godzinach popołudniowych, nauczyciele klas I-III wraz z dziećmi i rodzicami postanowili tym razem w miejsce kotylionów przygotować wspólnie biało-czerwone chorągiewki. Łącznie wykonaliśmy ich ponad 300 sztuk.
Przygotowane chorągiewki staną się elementem dekoracji klas, a w czasie pierwszych dni maja przyozdobią również domy i mieszkania uczniów.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas oraz wielkie chęci zrobienia razem czegoś dobrego na rzecz naszej szkolnej społeczności.

więcej zdjęć - kliknij miniaturę