• 01.jpg

Przygotowaliśmy 300 flag narodowych.

W związku ze zbliżającymi się świętami Flagi Narodowej oraz Konstytucji 3 Maja, nasza szkoła postanowiła kontynuować tradycję zapoczątkowaną w zeszłym roku w związku z Narodowym Świętem Niepodległości.
17 kwietnia w godzinach popołudniowych, nauczyciele klas I-III wraz z dziećmi i rodzicami postanowili tym razem w miejsce kotylionów przygotować wspólnie biało-czerwone chorągiewki. Łącznie wykonaliśmy ich ponad 300 sztuk.
Przygotowane chorągiewki staną się elementem dekoracji klas, a w czasie pierwszych dni maja przyozdobią również domy i mieszkania uczniów.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas oraz wielkie chęci zrobienia razem czegoś dobrego na rzecz naszej szkolnej społeczności.


więcej zdjęć - kliknij miniaturę

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour