• 01.jpg

Z wizytą u władz miasta

W przededniu święta Konstytucji 3 Maja uczniowie naszej szkoły wybrali się do władz miasta.

Najpierw udaliśmy się do Urzędu Miejskiego, gdzie odwiedziliśmy burmistrza i wiceburmistrza Prudnika, którzy przyjęli nas bardzo serdecznie. Byliśmy tez u Przewodniczącego Rady Miejskiej. Każdemu wręczyliśmy symboliczny biało-czerwony kwiatek. Następnie poszliśmy do Gminnego Zarządu Oswiaty i Wychowania. Tam także bardzo serdecznie przyjęła nas pani dyrektor wraz z pracownikami.

Ucieszyli się oni z naszej wizyty i otrzymanych z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja kwiatków. Na końcu udaliśmy się do redakcji Tygodnika Prudnickiego. Panowie byli mile zaskoczeni i podziękowali za upominki. Zrobili nam pamiątkowe zdjęcie, które ukazało się na lamach gazety.

Rozdawanie kwiatków waznym osobom naszego miasta było ciekawym przezyciem. Myślimy, że to był ładny gest, upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Marta Osiecka, Ewelina Mykita kl. VIB

 więcej zdjęć - kliknij miniaturę

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour