Mamy Niepodległą!

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 wysłali 317 wirtualnych kartek z okazji Święta Niepodległości m.in. do Prezydenta RP - Bronisława Komorowskiego, władz Prudnika, prudnickich firm i szkół oraz do swoich znajomych.

Każda z tych osób otrzymała na e-mail kartkę o następującej treści:

Wszystkiego Dobrego z okazji Narodowego Święta Niepodległości
życzą Uczniowie Zespołu Szkół w Prudniku
oraz wirtualną kartę. Do życzeń dołączyli się:
Muzeum Piłsudskiego w Sulejówku, Fundacja Rodziny Józefa Piłsudskiego, Sejm RP, Poczta Polska, ZHP, TVP INFO i Radiowa Jedynka