• 01.jpg

Nie tylko prelekcje

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 Prudniku koordynatorem była Jolanta Kuglin. - W ramach „ZTU" odbyły się liczne konkursy i imprezy, które przebiegały pod hasłem „Przygoda tuż za progiem" - opowiada.

Kampanijne materiały szczegółowo omówiono podczas zebrania zespołu wychowawczego, wówczas ustalono działania i podzielono prace. - Zanim dzieci zetknęły się z pomocami edukacyjnymi „Zachowaj Trzeźwy Umysł", zorganizowano prelekcje, spotkania z przedstawicielami policji, pogadanki oraz zajęcia z rodzicami na temat szkodliwości używek.

- Dużym powodzeniem cieszył się festyn sportowo-rekreacyjny, który na płycie boiska szkolnego zgromadził całą społeczność uczniowską, grono pedagogiczne i rodziców - wspomina Jolanta Kuglin. Przygotowano wiele atrakcji, nagród i upominków. Impreza była świetną okazją do wspólnej zabawy - komentuje nauczyciel.

Sponsorem imprezy była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Osiągnięcia (PG2)

Szukaj w serwisie

Kontakt

Zespół Szkół w Prudniku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II
ul. Dąbrowskiego 2; 48-200 Prudnik
tel./fax. +48 77 406 89 25 (PSP 4)
tel. +48 406 71 10 | fax. +48 406 71 12 (PG 2)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour